Rodzinna zabawa w 1b

Administrator 15 czerwca 2022, 11:50

Na zakończenie roku szkolnego 2021/22 dzieci z klasy 1b wraz z wychowawcą Joanna Stawicką –Pipowską przygotowały specjalny upominek dla swoich rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. 9 czerwca odbył się występ artystyczny złożony z piosenek, indywidualnych recytacji wierszy Jana Brzechwy, patrona naszej szkoły, oraz z zabawy ruchowej. Były uściski, dużo śmiechu, a przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich. Rodzice przygotowali scenę, widownię oraz szwedzki bufet. Na zakończenie odbył się mecz piłki nożnej na nowym boisku. Wspaniałe jest to, że rodzice nie tylko podrzucili słodycze, przygotowali napoje, byli suflerami, ale też czynnie włączyli się do zabawy. Impreza wpisała się w kalendarz specjalnych wydarzeń i zostanie w pamięci na długo.