Andrzejki w klasie 4c

Administrator 2 grudnia 2021, 22:06

30 listopada, zgodnie z polską tradycją, uczniowie klasy 4c wraz z wychowawczynią p. Karoliną Świgoń zorganizowali wróżby andrzejkowe. Dzieci przeniosły się w zaczarowany świat magii i wróżb. Z przymrużeniem oka, przy blasku świecy przepowiadały sobie przyszłość, m.in., jaki zawód będą wykonywać, kto pierwszy znajdzie miłość. Jedna z uczennic przyniosła ciasteczka z wróżbą, inni uczniowie balony z wróżbą. Pod okiem wychowawcy dzieci lały wosk przez klucz. Oczywiście nie zabrakło też ustawiania bucików oraz przebijania szpilką papierowego serca z wypisanymi imionami. Wszyscy bawili się wspaniale. Śmiechu było co nie miara. Pod koniec zabawy dzieci poznały znaczenie swoich imion. W przerwie przy wspólnym stole wszyscy zajadali się smakołykami, były przepyszne.