5c na koncercie Majki Jeżowskiej

Administrator 26 listopada 2017, 20:03

20 listopada 2017 r. w ramach Ogólnopolskich Obchodów Dnia Praw Dziecka klasa 5c wraz z wychowawcą p. Sabiną Pierzchałą uczestniczyła w niecodziennym koncercie w RCK – koncercie znanej polskiej piosenkarki – Majki Jeżowskiej, która od lat śpiewa piosenki dla dzieci. Podczas występu gwiazdy mogliśmy usłyszeć przeboje w nowych aranżacjach z płyty „Marzenia się spełniają” – m.in. „A ja wolę moją mamę”, „Najpiękniejsza w klasie”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Na raz, na dwa” oraz inne.
Podczas występu Majka Jeżowska rozdawała zdjęcia z autografem, plakaty oraz płyty, natomiast po koncercie pozwoliła zrobić zdjęcia z sobą. Wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy. To było wspaniałe i niepowtarzalne wydarzenie