Szkolenie dla Wolontariuszy

Administrator 7 listopada 2018, 17:40

5 listopada 2018 r. gościem w Szkole Podstawowej nr 3 w Pile była p. Bożena Przesmycka, koordynatorka szkoleń dla wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Pile. Podczas spotkania uczniowie klas 7, 8 i 3 gimnazjum dowiedzieli się na czym polega działalność wolontarystyczna oraz jakie są prawa i obowiązki wolontariusza. Uczestnicy szkolenia zapoznali się także z kartą etyczną wolontariusza.
Pani Przesmycka opowiedziała o działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile, a nasi wolontariusze o akcjach Szkolnego Koła Wolontariatu, o swoich doświadczeniach i refleksjach.
Serdecznie dziękujemy p. Przesmyckiej za przeprowadzenie już kolejnego szkolenia dla naszych wspaniałych wolontariuszy. A my już dziś szykujemy się do udziału w kolejnym szkoleniu, ale jego tematu na razie nie zdradzamy. Niech będzie niespodzianką dla uczestników Szkolnego Koła Wolontariatu! Niebawem ukaże się relacja z tego wydarzenia. Na pewno będzie to dla naszych wolontariuszy okazja do świetnej zabawy!