Rozstrzygnięcie konkursu „I’M PROUD TO BE POLISH”

Administrator 16 listopada 2018, 12:22

26 października upłynął termin dostarczania prac na Konkurs I’M PROUD TO BE POLISH (Jestem dumny z bycia Polakiem), którego głównym celem była popularyzacja wiedzy o kraju ojczystym, jego historii i kulturze za granicą, kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych oraz pogłębienie wiedzy o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii najnowszej Polski.
Organizator (p. Martyna Szala) postanowił nagrodzić wszystkie prace wykonane przez następujących uczniów: Jakuba Wnuka (4a), Nikodema Banasia (4b), Alana Chmielewskiego (4b), Amandę Horst (4b), Jakuba Wojcieszka (5a), Julię Gajewską (5b), Kingę Bisinger (5c), Oliwię Kozerę (8c) oraz Martynę Płotkę (8c).
Wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków odbędzie się we wtorek, 20 listopada 2018 r., na długiej przerwie o godzinie 13.30 w sali 117.