Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Odwiedziny Mikołaja

Administrator 7 grudnia 2023, 10:08

Już w przeddzień wizyty Świętego Mikołaja szkoła była przygotowana na wizytę tak znamienitego gościa. Przy wejściu do szkoły stanęła pięknie ubrana przez Samorząd Uczniowski choinka, przy której postawiono skrzynkę do Mikołajkowej Poczty. Przy schodach na I piętro znalazła się wspaniała dekoracja z Mikołajem, reniferami i pingwinami przygotowana przez p. Irinę Shapoval, a na tablicach w holach zawisły dekoracje zrobione przez p. Agnieszkę Czobit i p. Angelikę Adamską.

6 grudnia to szczególny czas dla dzieci. Od samego rana można było spotkać na korytarzach osoby ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach, swetrach czy innych świątecznych ozdobach. Święty Mikołaj wraz ze swoją Śnieżynką odwiedził wszystkich uczniów. Sprawdzał, czy dzieci były grzeczne, prosił o zaśpiewanie kolęd czy recytację wierszyków, a w zamian  rozdał całej społeczności szkolnej słodkie upominki.