London is burning

Administrator 7 maja 2024, 12:34

29 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy 5b wraz z p. Julią Kamińską-Jachnik, wychowawczynią i nauczycielką języka angielskiego przygotowali przedstawienie pt.: “London is burning” opowiadające o przygodzie dziewczynki o imieniu Ellie i jej śnie, gdzie przenosi sie do czasów, kiedy to Londyn spłonął, a miało to miejsce w 1666 roku. Przedstawienie obejrzała liczna grupa zaproszonych uczniów, pan dyrektor Szymon Frydrych oraz nauczyciele, a także rodzice. Ci ostatni płacili za bilety wstepu. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą zbiórkę funduszy na remont sali 118 w przyszłym roku szkolnym. W przedstawienie byli zaangażowani wszyscy uczniowie klasy językowej. Każdy miał większą lub mniejsza rolę, piękne stroje, wszyscy śpiewalismy piosenki i świetnie się przy tym bawiliśmy!