Dzień warzywno – owocowy

Administrator 7 listopada 2018, 17:45

31 października 2018 r. odbył się na poziomie klas 1 – 3 Kolorowy Dzień Warzywno-owocowy zorganizowany przez pp. Dominikę Drykę i Angelikę Adamską. Uczniowie z tej okazji ubrali się w kolory jesieni i przygotowali wystawę plakatów na temat jesiennego sadu lub ogrodu. W klasach odbyły się pogadanki „Jesienne i zdrowe śniadanko warzywno-owocowe” – dotyczące znaczenie spożywania śniadania, wartości odżywczych warzyw i owoców oraz ich wpływu na zdrowie człowieka zwłaszcza jesienią. Na parapetach korytarza edukacji wczesnoszkolnej czekał na dzieci quiz warzywno-owocowy, a w świetlicy szkolnej witaminowe karaoke. Każda klasa wzięła również udział w wesołych zabawach z chustą animacyjną „Witaminki na start”. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za wspólną zabawę. Na kolejny event promujący zdrowy styl życia zapraszamy wiosną.