Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Miejski Konkurs Macmillan Tournamnet

Administrator 10 maja 2018, 20:45

Tagi:

8 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Tournament. Uczniowie szkoły podstawowej zmagali się z zadaniami językowymi na poziomach klas IV – VII. W Konkursie naszą szkołę reprezentowali: Robert Piasecki z kl. 4b, Zuzanna Maćkowiak oraz Igor Lajter z kl. 5b, Kacper Piotrowski z kl. 6b oraz Julia Kowalik oraz Szymon Pilip z kl. 7b wraz z opiekunem p. Martyną Szalą.
Niestety tym razem nie udało się zdobyć miejsca na podium jednak każdy uczestnik otrzymał dyplom zdobył nowe interesujące doświadczenia konkursowe oraz poszerzył swoją wiedzę.

Scroll Up