Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Chłopaka w 5b

Administrator 4 października 2022, 06:16

Pizza to bez wątpienia jeden z największych przysmaków dzieci. Z okazji Dnia chłopaka uczniowie klasy 5b wybrali się do Pizzerii Si. Wcześniej jednak wybrali się na spacer do parku miejskiego im. Stanisława Staszica. Tam dziewczyny przygotowały chłopcom ciekawe konkursy, między innymi rozpoznaj koleżankę z klasy po zdjęciu ze wczesnego dzieciństwa. Wspólna wycieczka stała się wspaniałą okazją do integracji i miłego spędzenia czasu. Podczas spotkania panowała radosna atmosfera, gdyż wszystkim dopisywał doskonały humor. To był bez wątpienia pyszny Dzień Chłopaka.