Zbiórka znaczków pocztowych

Administrator 10 grudnia 2021, 14:56

Koło Misyjne prowadzone przez p. Ewę Koniec zakończyło kolejną zbiórkę. W listopada zbieraliśmy używane znaczki. Chcemy w ten sposób wesprzeć Pallotyńską Fundację Misyjną SALVATTI. Dochód ze sprzedaży znaczków przekazany zostanie między innymi na dożywianie dzieci w Rwandzie, Kolumbii, Indiach, Demokratycznej Republice Konga i Kamerunie, funkcjonowanie ośrodków zdrowia, zdobywanie funduszy na leki i sprzęt medyczny oraz wspomaganie i finansowanie edukacji pallotyńskich kleryków w Afryce. Dzięki zbiórce udało nam się zebrać 1554 znaczki! Nie pozostaje nam nic innego jak kolejny raz podziękować Dyrekcji Szkoły za możliwość przeprowadzenia zbiórki, uczniom i rodzicom za wsparcie. W sposób szczególny pragniemy podziękować sekretarce szkoły Pani Małgorzacie Józefowicz – Filipiak oraz Pani Magdzie Kadur prowadzącej sklepik szkolny i jednocześnie przewodniczącej Rady Rodziców, które zaangażowały się w naszą zbiórkę.