Zawody naszych rodziców

Administrator 10 kwietnia 2018, 23:08

Dnia 9 kwietnia 2018 r. klasę 4b odwiedzili, zaproszeni przez wychowawczynię klasy lingwistycznej panią Julię Kamińską – Jachnik, niecodzienni goście: Pan Strażak, Pani Policjantka, Pani Celniczka i Pani Agent w obrocie nieruchomościami. Zapytacie zapewne dlaczego? Otóż na dzisiejszej lekcji pojawili się po prostu rodzice uczniów klasy czwartej. Mama Huberta Baranowskiego z naszej klasy, pani Alicja Baranowska, opowiadała o zawodzie policjantki, a dokładnie o zawodzie policyjnego psychologa. Mama Huberta Margowskiego, pani Magdalena Margowska, zapoznała uczniów klasy z ciekawym zawodem jakim jest agent w obrocie nieruchomościami. Pani Izabela Ilnicka, jest mamą Mai z naszej klasy, opowiadała o pracy celnika. Natomiast, Pan Tomasz Zdunek, tata Filipa, przedstawił klasie pracę strażaka.
Teraz już wiemy, że celnik to nie osoba, która zamyka przestępców w celach. Dowiedzieliśmy się również, że na wyposażeniu remizy strażackiej jest tyle sprzętu, że nie sposób by opowiedzieć o tym przez cały dzień. Poznaliśmy etapy pokonywania szczebli w karierze policjanta. Sprzedając nieruchomość: dom czy mieszkanie musisz posiadać zdolności krasomówcze, które pomogą Ci w rozmowie z przyszłym właścicielem domu.
Bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie i poświęcony nam czas oraz za podzielenie się swoimi doświadczeniami zawodowymi !