Wiosna, wiosna, ach to Ty…

Administrator 28 marca 2018, 20:32

Chyba wszyscy się zgodzimy, że wiosna to wspaniała pora roku! Znamy nawet wiele radosnych wierszy i piosenek o niej. W tym roku Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pp. Moniki Chmielewskiej i Elżbiety Wrzesińskiej zorganizował dla klas 1 – 3 konkurs literacki na najpiękniejszy wiersz o tematyce wiosennej. Wszystkie dzieła były naprawdę ciekawe i trudno było wyłonić zwycięzców. Po burzliwych naradach wyniki prezentują się następująco: I miejsce – Lena Sikorska (1b), II miejsce – Anna Wenska – Michalska (2a), III miejsce – Szymon Kukla (3d). Wyróżnienia otrzymały: Julia Zander, Zofia Bakoń i Dorota Skwara.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Na każdego z Was czeka mała niespodzianka! Kto wie, może kiedyś jeszcze o którymś z naszych poetów usłyszymy!
Wiersze będzie można wkrótce zobaczyć na gazetce Samorządziku. Zachęcamy do lektury.