Wigilia w 8b

Administrator 21 grudnia 2021, 14:57

Grudzień to magiczny czas. Taki magiczny nastrój ogarnął uczniów klasy 8b, którzy 16 grudnia wierzyli, że uda im się przygotować i przygotowali iście zaczarowaną wigilię. Było radośnie, tanecznie i słodko. Na wspólnym biesiadowaniu nie mogło zabraknąć takich specjałów jak: paluszki rybne Nikodema, paszteciki Mai, pierniczki Marty, ciasto Jakuba i wielu innych pyszności oraz barszczyku pani Eweliny Iwan – Pareckiej, która opiekowała się uczniami. Było też i nietypowo ponieważ, jak na każdej wigilii jest postać w czerwonej czapce, a w klasie 8b była postać bardziej opalona – meksykański Mikołaj! Oliwer z ogromnym sombrero i z uśmiechem na twarzy wręczał gwizdkowe prezenty wymienne, które przygotowali sobie uczniowie. To na pewno będzie niezapominania wigilia! Szczególne życzenia dla nieobecnych uczniów oraz dla pani wychowawczyni nastolatkowie przesłali w postaci filmiku na klasowym Messengerze!