„Wielkopostne porządki”

Administrator 27 marca 2024, 09:13

Koło Misyjne działające w naszej szkole pod opieką p. Ewy Koniec, ponownie wzięło udział w akcji organizowanej przez znaną nam już fundację „Małych stópek” ze Szczecina. „Wielkopostne Porządki” to akcja, która odbywa się przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego. Polega ona na zbiórce artykułów chemii gospodarczej. Zebrane w tym roku środki czystości, proszki do prania, gąbki i ścierki do mycia, itp. zostały przekazane do Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile. Pragniemy podziękować Panu Dyrektorowi za możliwość przeprowadzenia akcji. Jednak przede wszystkim składamy serdeczne podziękowania Wam, Szanowni Państwo i drodzy uczniowie, że po raz kolejny odpowiedzieliście na nasz apel.