Trzecioklasiści w Teatrze Wielkim

Administrator 10 kwietnia 2018, 23:10

Wzorem dwóch ubiegłych lat przez p. Joannę Stawicką – Pipowską została zorganizowana wycieczka do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Pojechały dzieci z klas: 3a, 3b i 3c.Tym razem 28 marca 2018 r. zobaczyły spektakl baletowo-operowo-akrobatyczny pt. „Królowa Śniegu”. Przepiękne widowisko zachwyciło młodych obserwatorów. Zdumiały się ciekawym przekazem w postaci wielu wydarzeń naraz (balet, śpiew, pokazy akrobatyczne na szarfach, na huśtawce). Niesamowite kukły, aktorzy na szczudłach, wykorzystanie przestrzeni, piękne stroje, śliczne makijaże, wielobarwna często zmieniana scenografia, przeniosły widza i słuchacza w zaczarowany świat wyobraźni pana Andersena oraz reżysera spektaklu. Widzowie zapytani o wrażenia wymieniali każdy coś innego.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do: