Szopka Bożonarodzeniowa

Administrator 23 grudnia 2021, 18:33

Przed świąteczną przerwą, uczniowie klasy 7d i 7b w ramach zajęć plastyki z p. Angeliką Adamską przystąpili do realizacji projektu artystyczno- plastycznego. Uczniowie mieli do pokonania nie lada wyzwanie, które polegało na stworzeniu, od początku do końca, szopki bożonarodzeniowej. Pomimo udanego startu klasie 7 b nie udało się zrealizować wszystkich punktów swojej pracy. Na wysokości zadania stanęła natomiast klasa 7d i to właśnie jej dzieło zostało zaprezentowane na honorowym miejscu w naszej szkole. Niemniej jednak, nie sposób byłoby tutaj nie wspomnieć też o uczniach z klasy 7 b, których zwierzęta pomimo przegranej, zostały dołączone do zwycięskiej szopki. Wszystkim uczniom, którzy stanęli na wysokości zadania gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych sukcesów !