Szkoła z misją

Administrator 28 stycznia 2021, 12:10

Nasze Szkolne Koło Misyjne od samego początku swej działalności współpracuje z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio z siedzibą w Poznaniu. Organizacja ta ma na celu pomoc mieszkańcom najuboższych krajów świata. Co roku nasza placówka, za zgodą Dyrekcji Szkoły, bierze udział w akcjach
na rzecz podopiecznych fundacji. Z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie zbiórki w naszej szkole cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Miło nam poinformować, że za nasze zaangażowanie otrzymaliśmy tytuł SZKOŁY Z MISJĄ. Otrzymany tytuł jest zaszczytem, ale jednocześnie zobowiązaniem, aby dawać z siebie jeszcze więcej. Dlatego też nadal będziemy wspierać potrzebujących z krajów misyjnych poprzez organizację kolejnych akcji, do udziału w których już dzisiaj zapraszamy.

„Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie…”