Sukcesy w biegach przełajowych

Administrator 27 marca 2024, 12:16

W dniu 21 marca na terenach MOSiR w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody zakończyły się wspaniałym sukcesem dziewcząt i chłopców klas IV-VI:

– w kategorii 2013 i mł: Nikola Gorczyca, Julia Herzog, Nadia Kawicka, Katarzyna Kościerska, Urszula Renzt, Olimpia Winczek (4a) zdobyły I miejsce w klasyfikacji drużynowej i uzyskały awans do finału wojewódzkiego,

– w kategorii 2012 i 2011: Anna Juszczak (5a), Anna Buda, Oliwia Janowska, Zuzanna Kościerska, Julia Polcyn, Anna Wacek (6a) w klasyfikacji drużynowej zdobyły III miejsce,

– w kategorii 2013 i mł: Leon Bułaj, Wojciech Dobrosielski, Miłosz Opszański, Jan Śliwiak (4a), Bartosz Hryckiewicz, Krzysztof Lasota (4b) w klasyfikacji drużynowej zdobyli III miejsce,

– w kategorii 2012 i 2011: Franciszek Małachowski (4a), Julian Grzegorczyk, Mikołaj Flis, Eliasz Małachowski, Wojciech Róg (6a) zdobyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej i otrzymali awans do finału wojewódzkiego.

Indywidualne nagrody zdobyli chłopcy z kl.6a, którzy zajęli: Julian Grzegorczyk I miejsce oraz Wojciech Róg II miejsce. Bardzo duży sukces osiągnęli również nasi młodsi reprezentanci Nadia Kawicka i Leon Bułaj z kl.4a, którzy zajęli III miejsce w swoich kategoriach.

Nasi uczniowie będą reprezentować Powiat Pilski w Mistrzostwach Wielkopolski, które odbędą się już niebawem w Żerkowie. Trzymamy kciuki, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.