danych osobowych

Pobierz !

Sukces Tymoteusza Piłata w Mistrzostwach Okręgu Nadnoteckiego PZW

Administrator 22 czerwca 2017, 21:58

11.06.2017 r. na Zalewie Koszyckim odbyły się Zawody Wędkarskie o „Mistrzostwo Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile”.
Zawody odbywały się w trzech kategoriach :

• w kategorii kadetów do 15 lat;
  • w kategorii juniorów do 20 lat;
  • w kategorii kobiet.

W kategorii kadetów naszą szkółkę wędkarską reprezentował Tymoteusz Piłat, w kategorii juniorów startował Daniel Szczepaniak i w kategorii kobiet p. Barbara Franczyk. Zawody zgromadziły nad Zalewem Koszyce – zawodników, opiekunów i organizatorów. Przy sprzyjającej pogodzie, po dwóch turach wędkowania, przystąpiono do podsumowania wyników „Mistrzostw Okręgu”. Sędzią głównym zawodów był p. Zbigniew Gogoliński, który na zbiórce zawodników ogłosił wyniki zawodów.
Nasi reprezentanci spisali się znakomicie:
I miejsce i Mistrzem Okręgu Nadnoteckiego PZW w kategorii kadetów został Tymoteusz PIŁAT,
I miejsce i Mistrzem Okręgu Nadnoteckiego PZW w kategorii juniorów został Daniel Szczepaniak,
III miejsce w kategorii kobiet zdobyła p. Barbara Franczyk.
Tymoteusz Piłat i Daniel Szczepaniak wywalczyli sobie prawo startu w zawodach o Mistrzostwo Polski w Częstochowie.
Najlepszym zawodnikom wyróżnienia wręczał Wiceprezes ON PZW ds. Mlodzieży p. Andrzej Górny. Były to medale i Puchary dla zwycięzców. Gratulujemy sukcesów.