Spotkanie mikołajkowo-świąteczne w 1a

Administrator 20 grudnia 2021, 19:34

14 grudnia odbyło się w klasie 1a spotkanie mikołajkowe-świąteczne. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ubrani na czerwono z mikołajkowymi czapkami. Na początek musieli przejść tor przeszkód św. Mikołaja, by otrzymać świąteczne upominki. Po męczących ćwiczeniach przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze kochane mamy. Świąteczne babeczki i pierniczki były po prostu przepyszne. Kolejnym punktem programu było uroczyste włączenie światełek na naszej klasowej choince, którą otrzymaliśmy od PCK. Od Prezesa Rejonowego Oddziału PCK otrzymaliśmy również drobny upominek czyli pacynki-wiewióreczki. Po tylu przyjemnościach przyszedł czas na kolejne zadanie. Tym razem była to praca plastyczna czyli wykonanie podobizny św. Mikołaja z papierowych talerzy. To był dla nas wszystkich wyjątkowy dzień. Po tygodniowym zdalnym nauczaniu mogliśmy spędzić razem miło czas, nacieszyć się swoją obecnością i poczuć świąteczną atmosferę.