Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rozstrzygnięcie konkursu Sleeveface – ubierz się w książkę

Administrator 19 czerwca 2017, 10:10

Tagi:

Miło mi poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs Sleeveface – Ubierz się w książkę, który miał na celu promocję czytelnictwa, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych oraz twórczości fotograficznej uczniów. Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii metodą sleeveface, której elementem jest okładka książki, wkomponowana w taki sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki. Każda z 5 nadesłanych fotografii  charakteryzowała się taką pomysłowością, oryginalnością, nakładem pracy i cierpliwością autora, że komisja konkursowa nie była w stanie jednoznacznie wyłonić zwycięzców, dlatego też zdecydowano, że zwycięzcami zostaną wszyscy uczestnicy i każdy z nich otrzyma nagrodę.

Oto nagrodzeni uczniowie:

  • Jakub Wojcieszek kl. 3b SP („Jan Kulczyk. Biografia niezwykła”)
  • Maja Patynowska kl. 5b SP („Czupury i inne zabawy z wyobraźnią”)
  • Kornelia Zimniak kl.6a SP („Pachnidło”)
  • Bartek Gryka kl 2A G („Stanisław Wyspiański. Album”)
  • Maria Michalska kl. 3B G („Cyfrowa twierdza”).

Krótkie omówienie prac i wręczenie nagród: książek, toreb i plakatów odbyło się 8 czerwca w czytelni. Gratuluję wszystkim uczestnikom pomysłowości i wyobraźni. Na drugą edycję konkursu Sleeveface zapraszam w przyszłym roku szkolnym.

Emilia Kryza

Scroll Up