Rozśpiewane Pierwszaki

Administrator 24 kwietnia 2024, 11:14

W kwietniu, miał miejsce miejski konkurs wokalny pt. „Rozśpiewane Pierwszaki”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Pile. Dziewczynki z klasy 1a, Liwia Klawikowska i Alicja Behrendt, odważnie reprezentowały naszą szkołę podczas wokalnej rywalizacji. Alicja na scenie zaprezentował utwór muzyczny pt. „Zostań moją przyjaciółką”, natomiast Liwia- „Bohater”. Niestety, pomimo pięknych występów, nie udało się naszym uczennicom zająć jednego z głównych miejsc. Pomimo to, jako wychowawca p. Angelika Adamska jest bardzo z nich dumna, ponieważ wykazały się dużą odwagą i wystąpiły przed liczną publicznością. Pani Adamska chciałaby podziękować rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby dziewczynki były odpowiednio przygotowane do w/w konkursu.