QR Code Competition

Administrator 12 kwietnia 2018, 19:54

W dniach od 27 marca do 6 kwietnia 2018 r. w naszej szkole trwał Mini Konkurs Języka Angielskiego – QR Code Competition przeprowadzony przez p. Martynę Szalę. Zadaniem uczniów było zeskanowanie kodów rozwieszonych w szkole i udzielenie odpowiedzi na ukryte pod nimi pytania.
Miło nam poinformować że jako jedyna wszystkich poprawnych odpowiedzi udzieliła Aleksandra Bisinger z kl. 7c. zajmując tym samym pierwsze miejsce w konkursie.
Oto wyniki: I miejsce: Aleksandra Bisinger (7c), II miejsce: Patryk Kiżewski (7b), III miejsce ex aequo: Olga Kuczmyło (IIC), Aleksandra Szeremet, Marcelina Grabowska, Martyna Wróblewska (6a).
Dyplomy za udział w konkursie otrzymują: Marta Piwońska (4b), Maja Disterheft (7b), Kinga Kłeczek (7b), Jakub Pawłow (7b), Wiktoria Zakrzewska (7c).
Gratulujemy!
Wręczenie dyplomów oraz nagród za miejsca I – III miejsca odbędzie się we wtorek, 17 kwietnia, o godz. 12.25 w sali 117.