Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią

Administrator 11 grudnia 2020, 10:30

Po raz XXII w czas Adwentowy odbył się w Skrzatuszu Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią, którego organizacją zajmuje się Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych powiatu pilskiego. Prace, które zostały zgłoszone do konkursu wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi, zaskakiwały kształtem, materiałem od najbardziej tradycyjnych po bardzo pomysłowe.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Bianka Piasecka (3a) i Alan Chmielewski (6b). Wyróżnienie otrzymali: Julia Filipiak (2b), Karolina Dominikowska (4c), Jakub Lenkiewicz (6c), podopieczni kat. Ewy Koniec i s. Małgorzaty Kuczmy.
Wszystkim nagrodzonym, ale także uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.