„Paczuszka dla Maluszka”

Administrator 22 grudnia 2023, 11:03

Pani Ewa Koniec, opiekun Szkolnego Koła Misyjnego, przekazała następujące słowa: „Szanowni Państwo, tym razem pragnę zacząć od podziękowań. Dziękuję Panu Dyrektorowi za możliwość zorganizowania ponownie w naszej szkole akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Jednak przede wszystkim pragnę podziękować Wam, Szanowni Państwo i drodzy uczniowie za zebrane „paczuszki”. To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. W tym roku ponownie zbieraliśmy dary dla podopiecznych domów opieki Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Poznaniu. W czwartek 21 grudnia, zawitały do naszej szkoły Siostry Serafitki, które posługują w powyższym ośrodku, aby odebrać „paczuszki.” Muszę wspomnieć, że w akcji wzięły udział przygotowując klasową „paczuszkę” klasy 4b i 6b oraz wiele znanych i nieznanych z imienia osób”.