Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Noc w szkole

Administrator 22 czerwca 2017, 23:24

Taką atrakcję nasza szkoła zapewniła swoim uczniom w nocy z 9 na 10 czerwca…
O godzinie 20.00 przyszliśmy do szkoły wyposażeni tym razem nie w podręczniki i zeszyty, ale w poduszki i śpiwory! Czekało nas wiele atrakcji!
Początek spotkania to bitwa na wypełnione wodą balony. O północy bawiliśmy się na dyskotece, potem było karaoke i konkurs „Mam talent”. W kilku klasach odbywały się konkursy i zabawy oraz seanse filmowe. Przez całą noc w hali sportowej trwał mecz piłki ręcznej. Były też wspólne posiłki, na kolację mieliśmy lubianą przez wszystkich pizzę, a rano zjedliśmy przygotowane przez Panią Dyrektor i naszych cudownych Rodziców śniadanie.
Jak miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej strony! Z wielkim żalem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc, rozeszliśmy się do domów.
Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom i Rodzicom za organizację, opiekę i wspólną zabawę.

Uczniowie ZS1 obecni na Nocy w Szkole