Noc w Szkole

Administrator 31 maja 2022, 12:13

Szkoła to nie tylko nauka, sprawdziany i siedzenie w ławkach, o czym mieli okazję przekonać się nasi uczniowie w piątek 27 maja. Odbyła się wtedy „Noc w szkole”. Od godziny 19.00 do 7.00 rano dnia następnego, na tych młodszych i starszych czekało w „Trójce” niemało atrakcji. Poczynając od bitwy na balony z wodą, poprzez wspólną kolację, zabawy i gry, dyskotekę i niezapomniane wspólne chwile, kończąc pysznym śniadaniem przygotowanym przez Radę Rodziców, ta noc zdecydowanie przejdzie do historii. Wszyscy bawili się niebywale i tylko niektórzy zmrużyli oko.

Ta impreza mogła się odbyć tylko dzięki pomocy dyrekcji, rodziców i opiekujących się grupami uczniów nauczycieli, a także paniom sprzątającym, które na pewno miały co robić na drugi dzień. Uczniowie natomiast swoim jak zwykle nienagannym zachowaniem sprawili, że Samorząd Uczniowski już myśli o podobnej atrakcji na przyszły rok szkolny. Bardzo wszystkim dziękujemy.