Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Mały Matematyk” – wyniki konkursu

Administrator 16 kwietnia 2024, 08:30

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas 20 marca w XVI edycji Miejskiego Konkursu Matematycznego dla klas drugich szkół podstawowych ,,Mały Matematyk”. Jest nam niezmiernie miło, iż nasi drugoklasiści otrzymali wyróżnienia oraz ciekawe upominki. Wyróżnienia I stopnia zdobyli: Marek Wójcicki (2a) oraz Artur Wesołowski (2c), który zdobył największą ilość punktów: 38 na 48 możliwych. Wyróżnienie II stopnia otrzymała Laura Chart (2b). Wyróżnienie III stopnia otrzymali: Kamil Kowalczyk (2b) oraz Leon Lechowicz (2a). Łączna średnia szkoły z konkursu wynosi 33,75 punktów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.