Konkurs na Lampę Roratnią

Administrator 22 grudnia 2023, 11:01

Za nami już XXV Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią, którego organizatorem jest Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych Powiatu Pilskiego. Prace, które zostały zaprezentowane w czasie wystawy wykonane zostały najrozmaitszymi technikami, zaskakiwały kształtem, materiałem, od najbardziej tradycyjnych po bardzo wymyślne. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych w tegorocznej edycji znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Antoni Bednarek (1b), Milan Pyrzyński (1b), Nadia Parecka (2a), Kinga Berbeć (4c), Fabian Klorkowski (5a) i Emilia Berbeć (6c), podopieczni p. Ewy Koniec i s. Małgorzaty Kuczmy. Wszystkim nagrodzonym, a także pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.