Konkurs na Lampę Roratnią

Administrator 14 grudnia 2022, 15:01

Już po raz XXIV odbył się w Skrzatuszu Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią, którego organizatorem jest Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych Powiatu Pilskiego. Prace zaprezentowane w czasie wystawy wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi, zaskakiwały kształtem, materiałem, od najbardziej tradycyjnych po bardzo wymyślne. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych w tegorocznej edycji znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Nadia Parecka (1a), Urszula Rentz (3c), Bartosz Iwański (3c), Julia Filipiak (4a), Fabian Klorkowski (4a) i Alan Chmielewski (8b), podopieczni p. Ewy Koniec i s. Małgorzaty Kuczmy.

Julia Filipiak swoją nagrodę odebrała w Szydłowie 8 grudnia, pozostałe nagrody przekazane przez organizatora zostały wręczone wyróżnionym uczniom 9 grudnia przez Dyrektora naszej szkoły p. Szymona Frydrycha. Wszystkim nagrodzonym, a także uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.