Koncert świąteczny

Administrator 29 grudnia 2023, 11:45

W szczególny czas Bożego Narodzenia wprowadziło nas w tym roku przedstawienie „Tradycje wigilijne”, przygotowane przez p. Ewę Koniec w wykonaniu uczniów z klasy 5b: Alicji, Ani, Hani, Kornela, Zuzi M., Zuzi P., Nadii i Leona. W piątek, 22 grudnia 2023 r., uczniowie naszej szkoły obejrzeli montaż słowno – muzyczny, w którym mieli okazję zapoznać się ze znaczeniem polskich tradycji Bożonarodzeniowych. Występ został wzbogacony przez szkolny zespół wokalny prowadzony przez p. Sławomirę Smolarską, wykonujący pięknie kolędy, w śpiew których angażowali się również widzowie. Zaangażowanie uczniów i nauczycieli sprawiło, że do naszej szkoły w ten przedświąteczny czas zawitała magiczna, świąteczna atmosfera.