KLUB MŁODEGO ODKRYWCY NA PILKONIE

Administrator 12 września 2018, 21:54

8 września 2018 r. członkowie Klubu Młodego Odkrywcy pod opieką p. Anny Popławskiej brali aktywny udział podczas tegorocznej imprezy, jaką jest PILKON, która odbyła się w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile.
PILKON to zjazd miłośników fantastyki, komiksów, książek, seriali oraz gier planszowych i elektronicznych. Podczas imprezy odbywają się również prelekcje, spotkania ze znanymi osobistościami z różnych dziedzin, a także pokazy, wystawy i turnieje. Uczniowie z Klubu Młodego Odkrywcy wcielili się w rolę (AL)CHEMIKÓW, którzy w sali laboratoryjnej eksperymentowali ze wszystkimi ciekawymi tego, co ich otacza na co dzień, czyli powietrze, woda, ogień, prąd, elektryzowanie, czy reakcje chemiczne, ukazujące niesamowite widoki.
Kto nie był, niech żałuje albo niech przyjdzie z rok…