Klasy 4-6 na spektaklu „Teatralne ABC”

Administrator 21 grudnia 2023, 13:12

20 grudnia uczniowie klas 4-6 pod opieką pań Danuty Bogusławskiej i Mariki Naskręt udali się do Regionalnego Centrum Kultury w Pile na spektakl „Teatralne ABC”. Grupa teatralna z Wrocławia zagrała przedstawienie o… teatrze, w którym niekulturalny widz przeszkadzał aktorom w pracy. Za karę przeniósł się za kulisy, do czasów Heleny Modrzejewskiej i zupełnie nie wiedział, jak ma się uwolnić, bo przecież był umówiony z kolegami, żeby zagrać z nimi w Fortnite’a. Podczas swojej przygody poznał m.in. Arlekina i lalkę teatralną, a nawet miał zagrać Kaja w „Królowej Śniegu”. Spektakl dostarczył młodym widzom wielu wrażeń, a przede wszystkim dużo śmiechu. Wszak główny bohater tak bardzo przypominał uczniom ich samych.