III miejsce w Konkursie ”Mistrz Mapy 2017” powiatu pilskiego

Administrator 12 maja 2017, 07:38

Tagi:

9 maja 2017r. w Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego odbył się cykliczny Międzygimnazjalny Konkurs dla uczniów klas I i II gimnazjów powiatu pilskiego pt. „Mistrz Mapy 2017” W tym roku do konkursu przystąpiło dwóch naszych uczniów z klasy II b Karolina Szaumkesel i Kacper Makowski. Po sprawdzeniu testów okazało się, że wśród zwycięzców jest nasz uczeń Kacper, który zajął wraz z dwiema swoimi koleżankami równorzędne trzecie miejsce. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy co świadczyło o wysokim poziomie wiedzy naszych uczniów. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i upominkami, a laureaci otrzymali dodatkowo nagrody książkowe. Gratulujemy Kacprowi i Karolinie i życzymy dalszych sukcesów tym razem za rok w Konkursie Geograficznym.

Magdalena Michalska
nauczyciel geografii