Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Gramy dla Gabrysi”

Administrator 6 czerwca 2023, 08:29

W sobotę, 3 czerwca 2023 r., na targowisku miejskim odbyła się akcja charytatywna „GRAMY DLA GABRYSI”. Z tej okazji nie mogło zabraknąć naszych wspaniałych wolontariuszy, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę. Zadaniem naszych uczniów było nadzorowanie stoiska z książkami i robienie figurek z balonów. Nie zabrakło również innych atrakcji, m. in. licytacje fantów, malowanie twarzy, kiermasz ciast, występ wokalny, pokaz udzielenia pierwszej pomocy, młodzieżowa parada wojskowa, pokaz sztuk walki, występ wokalistów z Muzostacji i konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Moje wakacje”. Podczas trwania akcji była prowadzona zbiórka pieniężna do puszek na rzecz chorej Gabrysi. Z całego serca dziękujemy naszym wolontariuszom za ich poświęcenie i bezinteresowną pomoc, a darczyńcom za wszystkie datki złożone do puszek!