Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Administrator 16 kwietnia 2024, 08:21

13 kwietnia 2024 r. o godzinie 12.00 poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Martyna Sylwerska, Maja Grabowska i Maksymilian Banaszkiewicz stawił się pod pomnikiem Ofiar Stalinizmu przy placu Staszica. 13 kwietnia, który został ustanowiony przez Sejm RP w listopadzie 2007 roku jako Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, oddajemy hołd tym, którzy zostali pochowani na zawsze w zbiorowej mogile w katyńskim lesie. Uroczystości związane z Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w naszym mieście organizuje Prezydent Miasta Piły i Zarząd Pilskiej Rodziny Katyńskiej. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy Piły, delegacje instytucji publicznych, szkół i organizacji pozarządowych, a honorową wartę przy pomniku wystawili żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.