Doładowanie Kart Miejskich

Administrator 28 lutego 2022, 20:08

MZK Piła Sp. z o. o. informuje, że od 1 marca 2022 r. doładowanie biletów elektronicznych dla uczniów dojeżdżających z Os. Motylewa do Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Brzozowej w Pile odbywać się będzie zdalnie – w internetowym systemie sprzedaży. Pracownik MZK Piła Sp. o. o. będzie doładowywać karty miejskie zgodnie z listą uczniów, podaną przez sekretariat SP3 w Pile.

Uczniowie nie są już zobowiązani przychodzić fizycznie ze swoimi kartami na doładowanie w każdym miesiącu, ale muszą pamiętać o przykładaniu karty do czytnika w autobusie (prawidłowa aktywacja nowego biletu nastąpi podczas pierwszego przyłożenia karty w autobusie w nowym miesiącu).

Ważne jest, aby niezwłocznie powiadomić MZK Piła, w przypadku:

• wyrobienia duplikatu Pilskiej Karty Miejskiej
  • indywidulnego zakupu przez rodzica biletu miesięcznego dla ucznia

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Sprzedaży i Marketingu

– tel. kontaktowy 67 213-97-31.