Dla Niepodległej

Administrator 8 listopada 2018, 09:38

Od września uczniowie naszej szkoły przygotowują się do obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem tych działań było m.in. udekorowanie szkoły w barwy narodowe. Pod opieką pp. Krystyny Bukowskieji Katarzyny Połyniak uczniowie wykonali flagi, które umieszczono na mapie Polski, autorstwa uczennicy klasy 3b gimnazjum Marii Klimek. Projekt „100 flag na 100 lat”, wykonany przez wszystkich uczniów klas 4 – 6 na lekcjach techniki, cieszy oko dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców i odwiedzających nas gości. Zaangażowanie uczniów było tak ogromne, ze zamiast 100 flag, wykonano ponad 500. Flagi te zostały wykorzystane do dekoracji sal lekcyjnych. Na urodziny Niepodległej pilska „Trójka” jest gotowa!