Czy wiecie, że w naszej szkole uczą się greccy bogowie?

Administrator 15 marca 2017, 08:27

Tagi:

4 marca 2017 r. troje reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w Miejskim Konkursie Mitologicznym Na Olimpie, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 w Pile. Byli to: gromowładny Zeus (Aleksander Szatanik), groźna Meduza z wężami we włosach (Marcelina Grabowska) oraz opiekun Muz – miłujący sztukę Apollo (Artur Beckendorf). Wszyscy ci bohaterowie rodem z mitologii greckiej są uczniami klasy 5a. Podczas konkursu wystąpili oni w barwnych kostiumach wykonanych według własnego pomysłu i wykazali się godną podziwu wiedzą na temat mitów. Niestety, nie udało nam się zdobyć wieńców laurowych i stanąć na olimpijskim podium, jednak naszych zawodników nie opuszczał w czasie rozgrywek dobry humor i walczyli dzielnie!
Dziękuję moim wychowankom za udział w konkursie oraz sportową postawę podczas międzyszkolnej rywalizacji!

wychowawca klasy 5a
Kamilla Lewandowska