Brawo dla młodych wokalistów!

Administrator 18 kwietnia 2024, 16:11

16 kwietnia 2024 r. nasi uczniowie pod opieką p. Sławomiry Smolarskiej wzięli udział w I Miejskim Konkursie Wokalnym dla Uczniów Szkół Podstawowych, który zorganizowała Pani Karolina Pettke z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Pile. Konkurs został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Piły. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów, którzy zmagali się z repertuarem Jacka Cygana i Majki Jeżowskiej (klasy I-III)  oraz piosenkami z bajek i filmów Walta Disneya (klasy IV-VIII). Decyzją jury konkursu w kategorii klas I-III Piotr Wącisz wyśpiewał II miejsce piosenką Jacka Cygana pt.: „Za mały”. W kategorii klas IV-VIII za piosenkę pt.: „Kolorowy wiatr” z filmu Pocahontas uznanie i III miejsce zdobyła Julia Filipiak. Duet stworzony przez Biankę Piasecką i Gabrielę Matejek otrzymał III miejsce w kategorii zespoły za piosenkę pt.: „Drobnostka” z filmu Vaiana – Skarb Oceanu. Atmosfera podczas konkursu była znakomita, młodzi wokaliści bardzo dobrze się bawili oraz dopingowali brawami wszystkich uczestników. Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu, bo wszyscy byli wspaniali i mamy nadzieję, że konkurs ten wpisze się na stałe w kalendarz konkursów w mieście Piła.