Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zdrowe odżywianie w klasie 2a

Administrator 13 maja 2026, 19:19

8 maja dzieci z klasy 2a przygotowały sobie pyszną owocową sałatkę. Zapachniało egzotycznymi krajami, gdy obierały mandarynki i pomarańcze. Zanim powstały desery, już kubki smakowe były gotowe na porcje banana, winogron i brzoskwini. Ananas w puszce swym słodkim sokiem dodał aromatu potrawom. Była współpraca, integracja i świetna kulinarna zabawa. Wszystko odbyło się higienicznie i bezpiecznie. Po posprzątaniu stanowisk pracy i udekorowaniu stołu w prosty, ale efektowny sposób dzieci poczęstowały się własnoręcznie przygotowaną owocową potrawą. Wychowawca, p. Joanna Stawicka-Pipowska, w imieniu dzieci dziękuje rodzicom za wzorową organizację projektu.