Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zbiórka przyborów szkolnych

Administrator 6 czerwca 2024, 13:26

Ostatnia tegoroczna akcja Szkolnego Koła Misyjnego już za nami. Po raz kolejny przeprowadziliśmy w naszej placówce akcję: „Pomóż w edukacji dzieci z Kamerunu i Republiki Środkowej Afryki” dla zaprzyjaźnionej Fundacji Redemptoris Missio z Poznania. W dniach 20-29 maja odbywała się zbiórka przyborów szkolnych, które pomogą w nauce dzieciom z krajów misyjnych. Wśród darów znalazły się między innymi: ołówki, temperówki, kredki ołówkowe i świecowe, gumki do mazania, itd. Pragniemy podziękować Panu Dyrektorowi za możliwość organizowania wszystkich akcji misyjnych w kończącym się roku szkolnym, a było ich sporo. Z całego serca dziękujemy Państwu za całoroczne wsparcie naszych działań.