Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zakończenie roku szkolnego

Administrator 25 czerwca 2024, 07:04

21 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

O godz. 9.00 swoje zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas trzecich. W hali sportowej spotkali się wraz ze swoimi wychowawcami oraz dyrekcją szkoły i nauczycielami. Rodzice, którzy zasiedli na widowni, mieli możliwość obejrzenia zakończenia przez swoje dzieci pierwszego etapu edukacyjnego. Klasy trzecie zostały wyróżnione osobnym zakończeniem, ponieważ kończą edukację wczesnoszkolną, rozstają się ze swoimi wychowawczyniami, a od nowego roku uczniowie będą w nowych zespołach klasowych. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa i dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacji. Za wzorowe zachowane, bardzo dobre wyniki w nauce swoich dzieci oraz za pomoc szkole Rodzice zostali wyróżnieni listami pochwalnymi wręczonymi przez dyrektora szkoły i wychowawców klas trzecich. 

O godz. 11.00 uczniowie klas 1-2 oraz 4-7 spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa oraz inne wyróżnienia
i nagrody:

– wśród uczniów klas 4 – 7 świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 109 uczniów,

– 28 uczniów nagrodzono Srebrną Tarczą  (Leon Bułaj, Wojciech Dobrosielski, Jan Śliwiak (4a), Bartosz Hryckiewicz, Szymon Janicki, Daniel Kowalczyk, Wanessa Pieczul, Olivier Polachowski-Kamiński (4b), Hanna Geleta, Patrycja Sylwerska (4c), Amelia Barszcz, Julia Filipiak, Anna Juszczak, Konrad Krasicki (5a), Alicja Bernacka, Zofia Sieniawska (5b), Emilia Leczycka (5c),  Dariusz Gryka, Anna Wacek (6a), Hubert Adamczyk, Weronika Gizińska, Bianka Piasecka, Alicja Słaba (6b), Pola Hołubowska (7a), Maksymilian Królak, Kamila Pawłowska, Marcin Ślebioda (7b), Olga Palińska (7c),

– 3 uczniów otrzymało nagrody za 100% frekwencji w całym roku szkolnym (Adam Gawrysiak (1c), Marek Wójcicki (2a), Wanessa Pieczul (4b),

– 5 uczniów zdobyło tytuł Skoczka, za uzyskanie w stosunku do roku poprzedniego średniej ocen wyższej o 0,5 lub 0,2 przy średniej powyżej 5,00 (Amelia Barszcz (5a), Anna Juszczak (5a), Zofia Sieniawska (5b), Michał Wróblewski (6a), Andryi Borysenko (7a).

Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce i konkursach otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

W klasie 4b, która spośród wszystkich klas zdobyła najwięcej Srebrnych Tarcz (5), ich wręczenia uczniom dokonał dyrektor szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego  wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu!