Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zakończenie roku szkolnego

Administrator 30 czerwca 2022, 11:27

24 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

O godz. 9.00 swoje zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas trzecich. W hali sportowej spotkali się uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz dyrekcją szkoły i nauczycielami uczącymi w klasach 1 – 3. Rodzice, którzy zasiedli na widowni, mieli możliwość obejrzenia zakończenia przez swoje dzieci pierwszego etapu edukacyjnego. Klasy trzecie zostały wyróżnione osobnym zakończeniem, ponieważ kończą edukację wczesnoszkolną, rozstają się ze swoimi wychowawczyniami, a od nowego roku uczniowie będą w nowych zespołach klasowych. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa i dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacji, a uczniowie wyróżniający się w konkursach otrzymali nagrody książkowe (Alicja Bernacka, Julia Filipiak, Wiktor Królak, Hanna Margowska, Zofia Sieniawska, Lilianna Marciniak).

O godz. 10.00 uczniowie klas 1 – 2 oraz 4 – 7 spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa oraz inne wyróżnienia i nagrody. Wśród uczniów klas 4 – 7 świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 81 uczniów, 20 uczniów nagrodzono Srebrną Tarczę (Weronika Gizińska, Bianka Piasecka, Julia Sienkiewicz, Lena Komasa, Zuzanna Sadowska, Maksymilian Banaszkiewicz, Pola Hołubowska, Julita Łobos, Paulina Grochowska, Kamila Pawłowska, Marcin Ślebioda, Karolina Dominikowska, Iwan Werhun, Wiktoria Grzegorczyk, Maksym Andrzejewski, Anna Mazurek, Mikołaj Stefanowski, Maria Pawulska, Michalina Gacek, Jakub Bańka), 6 uczniów otrzymało nagrody za 100% frekwencji w całym roku szkolnym (Krzysztof Lewandowski, Wanessa Pieczul, Anna Wacek, Bianka Piasecka, Michał Stempniak, Michał Szmydt), a 2 uczniów zdobyło tytuł Skoczka, za uzyskanie w stosunku do roku poprzedniego średniej ocen wyższej
o 0,5 lub 0,2 przy średniej powyżej 5,00 (Maksym Andrzejewski, Jan Walewski). Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce, konkursach i frekwencji otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim uczniom życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego  wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenie we wrześniu!