Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

ZAGRAJMY TO RAZEM!

Administrator 3 czerwca 2024, 13:31

24 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły wraz z panią Sławomirą Smolarską – nauczycielką muzyki, zostali zaproszeni do udziału w warsztatach muzycznych, które odbyły się w gościnnych murach Zespołu Szkół Muzycznych w Pile. Warsztaty te zorganizowała pani Magdalena Kozak Jabłońska – doradca metodyczny przedmiotów artystycznych przy wsparciu Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile. Nasza młodzież na dziedzińcu budynku szkoły muzycznej zmieniła się w muzyków instrumentalistów grających na instrumentach perkusyjnych, którymi były wiadra, butelki i inne przedmioty przeznaczone do recyklingu. Dyrygentem tej nietypowej orkiestry był pan Jacek Kwaśniak – artysta muzyk, perkusista, założyciel Młodzieżowej Orkiestry Recyklingowej. Naprawdę uczniowie bawili się świetnie! Oprócz wspólnego muzykowania, uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję wysłuchać mini koncertu przygotowanego przez uczniów ZSM w Pile. Mamy nadzieję, że takich spotkań muzycznych będzie więcej. Dziękujemy!