Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

XVIII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Pile

Administrator 28 maja 2018, 22:15

Tagi:

Już po raz XVIII w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Pile. 24 maja 2018 r. uczniowie klas gimnazjalnych pilskich szkół rywalizowali o Puchar Prezydenta Miasta Piły, który objął Turniej patronatem. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem: Atrakcje turystyczne Piły. Zespoły uczniów przystąpiły do pisemnego testu wiedzy o Pile, prezentowały walory turystyczne i kulturowe naszego miasta, wzięły udział w kilku konkurencjach m in.: zaznaczały obiekty na planie miasta Piły, układały „pilskie puzzle”.
Rywalizacja między drużynami była bardzo wyrównana, ale ostatecznie I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2, a III miejsce – Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego. Zwycięzcy otrzymali puchary Prezydenta Miasta Piły oraz nagrody książkowe.

Scroll Up