Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Wyścig po Złotą Kropkę”

Administrator 27 czerwca 2022, 11:07

23 czerwca 2022 r. w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie całorocznego konkursu „Wyścig po Złotą Kropkę”.  W konkursie tym wzięły udział wszystkie dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Uczniowie, którzy przestrzegali regulaminu świetlicy, aktywnie uczestniczyli w licznych zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez wychowawców, brali udział w wielu konkursach, wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, byli pomocni i koleżeńscy zostali nagrodzeni. Nagrodę główną – Złotą Kropkę zdobyła Olimpia Winczek. Wyróżnienia przyznano: Julii Filipiak, Hannie Gelecie, Miłoszowi Opszańskiemu i Wiktorii Witos. Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Laureatom gratulujemy. A wszystkie dzieci, które będą uczęszczały do świetlicy w przyszłym roku szkolnym zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego konkursu.