Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka klas 2b i 2c do Osieka

Administrator 12 maja 2026, 10:30

6 maja klasy 2b i 2c wybrały się na wspólną wycieczkę do Osieka i Konstantynowa. W skansenie w Osieku uczniowie zwiedzali chaty i dowiedzieli się, jak wyglądało dawne życie na wsi. Mogli również podziwiać kulturę ludową oraz tradycyjne budownictwo (zagrody, młyny). Po przejeździe na Ranczo En w Konstantynowie poznali rodzaje zwierząt hodowlanych, ich zwyczaje oraz dietę. Największą radość sprawiło uczniom obcowanie ze zwierzątkami: ich karmienie, głaskanie i przytulanie. Po lekcji przyrody był czas na ognisko i zabawy integracyjne na placu zabaw.