6 maja klasy 2b i 2c wybrały się na wspólną wycieczkę do Osieka i Konstantynowa. W skansenie w Osieku uczniowie zwiedzali chaty i dowiedzieli się, jak wyglądało dawne życie na wsi. Mogli również podziwiać kulturę ludową oraz tradycyjne budownictwo (zagrody, młyny). Po przejeździe na Ranczo En w Konstantynowie poznali rodzaje zwierząt hodowlanych, ich zwyczaje oraz dietę. Największą radość sprawiło uczniom obcowanie ze zwierzątkami: ich karmienie, głaskanie i przytulanie. Po lekcji przyrody był czas na ognisko i zabawy integracyjne na placu zabaw.













