Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka do  Torunia

Administrator 25 czerwca 2024, 06:51

19 czerwca klasy 4a i 4b wraz z wychowawcami i opiekunami udała się na wycieczkę do o Torunia. W programie wycieczki było zwiedzanie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Przyjemne i pożyteczne połączenie zabawy i nauki – interaktywne wystawy pełne niezwykłych urządzeń technicznych i naukowych. Następnie udaliśmy się do  Muzeum Historii Partaczy na lekcję wypieku piernika w towarzystwie toruńskich legend i historii miasta. Kolejną atrakcją była wizyta w  Planetarium. Na zakończenie spacer po  Rynku Staromiejskim z uroczymi kamienicami i pięknym ratuszem. Toruń to piękne miasto, gdzie „Gotyk jest na dotyk”.